Jak się zarejestrować i uzyskać dostęp do portalu:

Dane umożliwiające zalogowanie się i dostęp do całej zawartości portalu przekazywane są partnerom chcącym współpracować z portalem Visto-project.pl po dokonaniu wpłaty kwoty zgodnej z cennikiem.Cennik (obowiązuje od dnia 30.11.2021r.):od dnia 15.11.2023 r. rejestracja nowych użytkowników została zawieszona.


Wpłaty należy przekazywać na konto bankowe:

nazwa banku: BRE Bank S.A.
konto: 65 1140 2004 0000 3502 3250 7075
nazwa: Portal Inżynieryjny Visto-project.pl
tytuł przelewu: dostęp - adres(na)email
kwota: kwota według cennika


Uwaga: Zamiast adres(na)email należy podać swój własny adres email, zastępując "@" wyrazem "(na)", gdyż odsyłamy pod ten adres dane umożliwiające zalogowanie się i dostęp do wszystkich kalkulatorów-online zamieszczonych na Portalu Visto-project.pl

Dane umożliwiające zalogowanie się wysyłane są do 2 dni od zaksięgowania wpłaty.

Uwagi!
1. Użytkownik otrzumuje pełny dostęp do każdego nowego kalkuatora online oraz aktualizacji już dostępnych kalkulatorów online.

2. Poszczególne kalkultory mogą zostać udostępnione wszystkim użytkownikom portalu Visto-project.pl na dowolny okres czasu w ramach aktualnej promocji.

3. Niezależnie od miejsca w jakim przyjdzie pracować, pory dnia i komputera z którego będzie korzystał użytkownik - zawsze będzie miał dostęp do kalkulatorów online bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Jedynym warunkiem jest posiadanie dostępu do internetu.

4. Zamieszczone na Visto-project.pl kalkulatory online są udostępniane w ramach umowy licencyjnej użytkownikowi będącym osobą fizyczną, prawną lub jednostka organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej. Użytkownik nie może udzielać licencji wtórnej, rozprowadzać lub w inny sposób przekazywać dostępu do kalkulatorów jakiejkolwiek stronie trzeciej.


Logo
© Copyright Visto-project  2008 ÷ 2023 Kielce
Reklama  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Współpraca  |   Dotacje

     stat4u